M80-MC335M1-02-0150L
Numer produktu DigiKey
952-M80-MC335M1-02-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-MC335M1-02-0150L
Opis
CBL DATAMATE PWR MALE 2POS 150MM
Szczegółowy opis
2 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Liczba rzędów
1
Raster - złącza
0,157" (4,00mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")