M80-FC325F1-02-0150L
Numer produktu DigiKey
952-M80-FC325F1-02-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FC325F1-02-0150L
Opis
2 POS. FEMALE SIL 12AWG CABLE AS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Liczba rzędów
1
Raster - złącza
0,157" (4,00mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")