M80-4000000F2-02-326-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F2-02-326-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F2-02-326-00-000
Opis
2 POS. FEMALE SIL 14AWG CABLE CO
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Lutowany Złoto 14 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F2-02-326-00-000 Modele
Kategoria
Liczba rzędów
1
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie kabla
Lutowany
Status części
Aktywny
Typ przewodu
Dyskretny
Typ złącza
Gniazdo
Przekrój przewodu
14 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
2
Wykończenie styku
Złoto
Raster
0,157" (4,00mm)