M80-4000000F3-02-321-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F3-02-321-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F3-02-321-00-000
Opis
2 POS. FEMALE SIL VERTICAL THROU
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycja Gniazdo Złącze 0,157" (4,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F3-02-321-00-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,205" (5,20mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie, zasilanie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
20A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
800V~/=