M80-4000000F1-02-329-00-000
M80-4000000F1-02-329-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-02-329-00-000
Numer produktu DigiKey
952-3532-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-02-329-00-000
Opis
CONN RCPT 2POS SOLDER 20AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Zagniatane i lutowane Złoto 20 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F1-02-329-00-000 Modele
Zakończenie kabla
Zagniatane i lutowane
Przekrój przewodu
20 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe
Liczba pozycji
2
Kolor
Czarne
Raster
0,157" (4,00mm)