M80-4000000F1-02-323-00-000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 Pozycja Gniazdo Złącze 0,157" (4,00mm) Otwór przelotowy, kąt prosty Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M80-4000000F1-02-323-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F1-02-323-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-02-323-00-000
Opis
2 POS. FEMALE SIL HORIZONTAL THR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
M80-4000000F1-02-323-00-000 Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,218" (5,55mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie, zasilanie
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
20A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
800V~/=