M80-4000000F1-02-325-00-000
M80-4000000F1-02-325-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-02-325-00-000
Numer produktu DigiKey
952-1242-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-02-325-00-000
Opis
CONN RCPT 2POS SOLDER 12AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Lutowany Złoto 12 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F1-02-325-00-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Seria
Zakończenie kabla
Lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Typ przewodu
Dyskretny
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
12 AWG
Typ złącza
Gniazdo
Funkcje
Śruby dociskowe
Typ styku
Gniazdo żeńskie, zasilanie
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
2
Kolor
Czarne
Raster
0,157" (4,00mm)