DB25P064HTXLF | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 609-5766-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | DB25P064HTXLF |
Opis | CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Zakończenie Kubeczek lutowniczy |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Seria | Wykończenie styku Złoto |
Opakowanie Zbiorcze | Grubość wykończenia styku Flash |
Status części Aktywny | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A na styk |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Funkcje Wgłębienia uziemiające, ekranowanie |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 300V |
Liczba rzędów 2 | Kolor Naturalne |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Termoplastyczny |
Rozmiar obudowy, układ złącza 3 B | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnał | Temperatura robocza -55°C - 125°C |