DBV25S064TLF
Numer produktu DigiKey
DBV25S064TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DBV25S064TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DBV25S064TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Naturalne
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-55°C - 125°C