DB25S065TLF
Numer produktu DigiKey
609-6512-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25S065TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Modele EDA/CAD
DB25S065TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Naturalne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C