DB25S065HTLF
Numer produktu DigiKey
609-6511-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25S065HTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
DB25S065HTLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Naturalne
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C