DB25S564TLF
Numer produktu DigiKey
DB25S564TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25S564TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
DB25S564TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Wykończenie styku
Złoto lub złoto, GXT™
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C