DB25S064TLF
DB25S064TLF
DB25S064TLF
Numer produktu DigiKey
609-1519-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25S064TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
DB25S064TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Naturalne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C