DB25S565MTLF
Numer produktu DigiKey
DB25S565MTLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DB25S565MTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
DB25S565MTLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 182 wyświetl teraz
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
182W magazynie