T55A476M6R3C0200 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cal-Chip Electronics, Inc.
W magazynie: 2 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 16
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 26 481
KYOCERA AVX
W magazynie: 729
KYOCERA AVX
W magazynie: 83
W magazynie: 357
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz