TCTOA1A476M8R
Numer produktu DigiKey
478-TCTOA1A476M8RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TCTOA1A476M8RCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TCTOA1A476M8RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCTOA1A476M8R
Opis
A- CASE / 476- CAP CODE / POLY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Kategoria
Typ
Odlewane
Producent
KYOCERA AVX
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
10 V