PTMOJ476AT200
Numer produktu DigiKey
4713-PTMOJ476AT200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-PTMOJ476AT200CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-PTMOJ476AT200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PTMOJ476AT200
Opis
PTANT 20% 6.3V 47UF A LSR 200
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V