L6981N33DR
Numer produktu DigiKey
497-L6981N33DRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
497-L6981N33DRCT-ND - Taśma cięta (CT)
497-L6981N33DRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
L6981N33DR
Opis
IC REG BUCK 3.3V 1.5A 8SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 1,5A 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L6981N33DR Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
38V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
400kHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Napięcie - wejściowe (min.)
3,5V