TCTOAL0J476M8R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 357
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 16
KEMET
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TCTOAL0J476M8R
Numer produktu DigiKey
478-TCTOAL0J476M8RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TCTOAL0J476M8R
Opis
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
AL
Napięcie - znamionowe
6.3 V