TCJA476M006R0200E
Numer produktu DigiKey
478-13206-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-13206-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-13206-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TCJA476M006R0200E
Opis
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz