BZX384C15-G3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 40
W magazynie: 68
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 478
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C15-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX384C15-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX384C15-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX384C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C15-G3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW