BZX384B15-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B15-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B15-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B15-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B15-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B15-E3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW