BZT52C15S-7-F
Numer produktu DigiKey
BZT52C15S-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZT52C15S-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZT52C15S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C15S-7-F
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOD-323
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZT52C15S-7-F Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 10.5 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms