BZX384-B15Z nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Diody - Zenera 15 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PESD15VL1BA,115
BZX384-B15Z
Numer produktu DigiKey
1727-BZX384-B15ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-BZX384-B15ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-BZX384-B15ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384-B15Z
Opis
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 100 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
300 mW