BZX384C15-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Diodes Incorporated
W magazynie: 438
Arkusz danych
Similar
SMC Diode Solutions
W magazynie: 2 767
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Diotec Semiconductor
W magazynie: 48
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384C15-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384C15-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384C15-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384C15-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384C15-E3-08
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 10.5 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW