BZX384C15-E3-08 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BZX384C15-E3-08 |
Opis | DIODE ZENER 15V 200MW SOD323 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 15 V 200 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Impedancja (max.) (Zzt) 30 Ohms |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 50 nA @ 10.5 V |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Obudowa dostawcy urządzenia SOD-323 |
Tolerancja ±5% | Bazowy numer produktu |
Moc - maks. 200 mW |