LM4050AEM3-2.5/NOPB nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 5 547
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 94 315
Arkusz danych
W magazynie: 903
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOT-23-3
LM4050AEM3-2.5/NOPB
Numer produktu DigiKey
LM4050AEM3-2.5/NOPBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LM4050AEM3-2.5/NOPBCT-ND - Taśma cięta (CT)
LM4050AEM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4050AEM3-2.5/NOPB
Opis
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LM4050AEM3-2.5/NOPB Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
50ppm/°C
Producent
Szum - od 10Hz do 10kHz
41µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - katody
65 µA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ odniesienia
Bocznik
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Stały
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,1%