LM4050QAEM3-2.5/NOPB
Numer produktu DigiKey
296-48573-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-48573-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-48573-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4050QAEM3-2.5/NOPB
Opis
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LM4050QAEM3-2.5/NOPB Modele
Kategoria
Szum - od 10Hz do 10kHz
41µVrms
Producent
Texas Instruments
Prąd - katody
65 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ odniesienia
Bocznik
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prąd - wyjściowy
15 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±0,1%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
50ppm/°C