LM4040C25QDBZR
Numer produktu DigiKey
296-17939-2-ND - Taśma i szpula (TR)
296-17939-1-ND - Taśma cięta (CT)
296-17939-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LM4040C25QDBZR
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040C25QDBZR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Texas Instruments
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
80 µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%