LM4040A25IDBZR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LM4040A25IDBZR |
Opis | IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,1% SOT-23-3 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LM4040A25IDBZR Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy 100ppm/°C |
Producent Texas Instruments | Szum - od 10Hz do 10kHz 35µVrms |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - katody 80 µA |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Typ odniesienia Bocznik | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ wyjścia Stały | Obudowa / skrzynia TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 2,5V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-3 |
Prąd - wyjściowy 15 mA | Bazowy numer produktu |
Tolerancja ±0,1% |