LM4040C25QDBZRG4 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Texas Instruments
W magazynie: 6 834
Arkusz danych
MFR Recommended
Texas Instruments
W magazynie: 9 675
Arkusz danych
Similar
Similar
W magazynie: 697
Bocznik napięcie odniesienia IC ±0,5% SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SOT-23-3
LM4040C25QDBZRG4
Numer produktu DigiKey
LM4040C25QDBZRG4-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LM4040C25QDBZRG4
Opis
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LM4040C25QDBZRG4 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
100ppm/°C
Producent
Szum - od 10Hz do 10kHz
Prąd - katody
80 µA
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Prąd - wyjściowy
15 mA
Bazowy numer produktu
Tolerancja
±0,5%