CGA2B2C0G1H120J050BA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 5 404
Arkusz danych
Taiyo Yuden
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Murata Electronics
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
KEMET
KEMET
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)