CGJ2B2C0G1H120J050BA
Numer produktu DigiKey
445-13286-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-13286-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-13286-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGJ2B2C0G1H120J050BA
Opis
CAP CER 12PF 50V C0G 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGJ2B2C0G1H120J050BA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,020" (0,50mm)