GCQ1555C1H120FB01D
Numer produktu DigiKey
490-GCQ1555C1H120FB01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCQ1555C1H120FB01DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCQ1555C1H120FB01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCQ1555C1H120FB01D
Opis
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCQ1555C1H120FB01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)