CGA2B2NP01H120J050BA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 96 433
Arkusz danych
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGA2B2NP01H120J050BA
Numer produktu DigiKey
445-12122-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-12122-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGA2B2NP01H120J050BA
Opis
CAP CER 12PF 50V NP0 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGA2B2NP01H120J050BA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Wysoka temperatura
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)