04025A120J4T2A
Numer produktu DigiKey
478-KAM05ACG1H120JHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM05ACG1H120JHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM05ACG1H120JHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
04025A120J4T2A
Opis
CAP CER SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
04025A120J4T2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)