GCQ1555C1H120GB01D
Numer produktu DigiKey
490-GCQ1555C1H120GB01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCQ1555C1H120GB01DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCQ1555C1H120GB01DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCQ1555C1H120GB01D
Opis
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
12 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCQ1555C1H120GB01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)