PCN10-96P-2.54DSA(72)
PCN10-96P-2.54DSA(72)
PCN10-96P-2.54DSA(72)
Numer produktu DigiKey
H11218-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-96P-2.54DSA(72)
Opis
CONN DIN HDR 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Listwa, wtyki męskie Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCN10-96P-2.54DSA(72) Modele
Kategoria
Styl
C
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie
Lutowany
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Listwa, wtyki męskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
96
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,100" (2,54mm)