PCN10-96S-2.54C
PCN10-96S-2.54C
PCN10-96S-2.54C
Numer produktu DigiKey
H122315-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-96S-2.54C
Opis
CONN DIN RCPT 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Swobodnie zwisające (liniowe)
Modele EDA/CAD
PCN10-96S-2.54C Modele
Kategoria
Styl
C
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie
Zagniatanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji
96
Wszystkie
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)