Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 598
Arkusz danych
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
W magazynie: 1
W magazynie: 117
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 733
W magazynie: 176
96 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
Numer produktu DigiKey
H11221-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10MC-96S-2.54DSA(72)
Opis
CONN DIN RCPT 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
PCN10MC-96S-2.54DSA(72) Modele
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
2A
Wszystkie
Materiał -izolacja
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Raster
0,100" (2,54mm)