PCN10-96P-2.54DS(72)
Numer produktu DigiKey
H11215-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN10-96P-2.54DS(72)
Opis
CONN DIN HDR 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Listwa, wtyki męskie Złoto Otwór przelotowy, kąt prosty
Modele EDA/CAD
PCN10-96P-2.54DS(72) Modele
Kategoria
Styl
C
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Listwa, wtyki męskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
96
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster
0,100" (2,54mm)