PCN13-96S-2.54DSA(71)
Numer produktu DigiKey
H11223-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN13-96S-2.54DSA(71)
Opis
CONN DIN RCPT 96POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCN13-96S-2.54DSA(71) Modele
Kategoria
Styl
C
Producent
Hirose Electric Co Ltd
Poziom, klasa
1
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Zakończenie
Lutowany
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Liczba pozycji
96
Prąd znamionowy (A)
2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,100" (2,54mm)