PCN13-96S-2.54DS(71)
PCN13-96S-2.54DS(71)
PCN13-96S-2.54DS(71)
Numer produktu DigiKey
H11220-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCN13-96S-2.54DS(71)
Opis
CONN DIN RCPT 96POS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Pozycyjne złącze DIN Gniazdo, gniazda żeńskie Złoto Otwór przelotowy, kąt prosty
Modele EDA/CAD
PCN13-96S-2.54DS(71) Modele
Hirose Electric Co Ltd
Poziom, klasa
1
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Status części
Nieaktualne
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster
0,100" (2,54mm)