DC37P065HTXLF
Numer produktu DigiKey
DC37P065HTXLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC37P065HTXLF
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DC37P065HTXLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Naturalne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C