DC37S365TLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 3
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 195
W magazynie: 1
W magazynie: 0
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 420
W magazynie: 981
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DC37S365TLF
Numer produktu DigiKey
DC37S365TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC37S365TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Modele EDA/CAD
DC37S365TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C