L717DFC37P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFC37P
Numer produktu DigiKey
L717DFC37P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DFC37P
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L717DFC37P Modele
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Opakowanie
Torba
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C