DC37S065TLF
Numer produktu DigiKey
DC37S065TLF-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC37S065TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DC37S065TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Kolor
Naturalne
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C