DC37S364TLF
DC37S364TLF
DC37S364TLF
Numer produktu DigiKey
609-6516-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC37S364TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Modele EDA/CAD
DC37S364TLF Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Wykończenie styku
Złoto
Grubość wykończenia styku
Flash
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C