DC37S064HTLF
DC37S064HTLF
DC37S064HTLF
Numer produktu DigiKey
609-5901-ND
Producent
Numer produktu producenta
DC37S064HTLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Naturalne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C