AOTF10N60 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 967
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 753
Arkusz danych
W magazynie: 930
Infineon Technologies
W magazynie: 50
Vishay Siliconix
W magazynie: 755
Rohm Semiconductor
W magazynie: 490
Rohm Semiconductor
W magazynie: 0
STMicroelectronics
W magazynie: 0
STMicroelectronics
W magazynie: 772
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 35
W magazynie: 48
Kanał N 600 V 10A (Tc) 50W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF10N60
Numer produktu DigiKey
AOTF10N60-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF10N60
Opis
MOSFET N-CH 600V 10A TO220-3F
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
40 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1600 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
50W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
750mOhm przy 5A, 10V